Team PIC-NL

PIC NL bestaat uit een klein team specialisten die elkaar bijzonder goed aanvullen. Daarnaast wordt er veelvuldig gebruikt gemaakt van de kennis van specialisten in Europa.

Paul van der MeijdenPaul van der Meijden
Algemeen Directeur PIC-NL
Mobiel +31 (0)6 506 710 03
paul@pic-nl.com

Jan WelvaartsJan Welvaarts
Technisch Directeur PIC-NL
Mobiel +31 (0)6 514 022 46
jan@pic-nl.com

Benny PittensBenny Pittens
Accountmanager PIC-NL
Mobiel +31 (0)6 270 039 06
benny@pic-nl.com

Arnold van Dijk Accountmanager PIC-NL
Mobiel +31 (0)6 405 939 76
arnold@pic-nl.com

Ankie WelvaartsAnkie Welvaarts
Administratie PIC-NL
Mobiel + 31 (0)6 249 924 78
ankie@pic-nl.com

Gerrie DasGerrie Das
Administratie Elite Varkens
gerrie@elitevarkens.nl